Firma, w której pracuję w przyszłym miesiącu będzie obchodziła dwudziestolecie swojego istnienia. Z tej okazji szefostwo zarządziło organizację dużej imprezy dla kontrahentów. Przygotowania już idą pełną parą. Sala zarezerwowana, menu prawie wybrane. Teraz szukamy fajnego zespołu, który będzie grał podczas tego przyjęcia.

Zaproszenia wysłane zostały już w zeszłym miesiącu i powoli zaczynają spływać potwierdzenia przybycia. Wygląda na to, że wszyscy chcą z nami świętować. W chwili obecnej próbuję zorganizować opakowania na prezenty dla gości. Prezentem jest smartwatch więc pudełko nie może być duże. Na początku chciałam kupić w jakimś sklepie dużą ilość takich samych pudełek, ale potem pomyślałam, że będzie to lepiej wyglądało, jeżeli pudełka będą dostosowane do sytuacji.

Takie opakowania może mi zrobić specjalne zamówienie firma produkująca opakowania. Lokalny producent opakowań okazał się bardzo dobrym wyborem. Od początku bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje. Gdy określiłam jakie pudełko potrzebuje oraz co ma być na nim napisane bardzo szybko dostałam kilka propozycji wyglądu takiego pudełka. Szef zdecydował, który projekt będzie finalnie na pudełku.

Gdy już wybraliśmy projekt, to się okazało, że nie będziemy musieli długo czekać na jego wyprodukowanie. Gotowy towar otrzymamy za kilka dni. Dzięki temu ja będę miała dużo czasu by wszystkie te prezenty zapakować. Dobrze, że dość szybko udało się załatwić tą sprawę, gdyż organizacja tego przyjęcia to ogromne przedsięwzięcie i nie bardzo mam czas by się dłużej tym zajmować.